Öğrenci Yorumları
Öğrencilerimizden Gelen En Son Yorumları Okuyun

janset nil genc

My Experience in Dunya Dilleri Merkezi

Hi, I’m Janset and I am currently a junior in Kadikoy Anadolu High School. I went to Dunya Dilleri Merkezi to pursue my dream of studying abroad. The SAT classes had a significant impact on my journey.

I took my SAT exam this October and I am very content with my results, DDM definitely helped me. I had the pleasure to work with a very motivating teacher, Mr. Sahand. I enjoyed my time in Dunya Dilleri Merkezi, and I am so glad to have taken SAT classes in Dunya Dilleri Merkezi for almost a year.

I highly recommend Dunya Dilleri Merkezi if you want to improve your skills in language learning, speaking and/or considering to study abroad.

SAT : 1310 , Writing : 8 / 12

Janset Nil Genc

ece kezlev

Almanyada üniversite eğitimi almak için hazırlandığım Telc C1 Hochschule sınavında Gülten Hocamın bana çok büyük katkıları oldu ve sonuç olarakta yüksek bir puan aldim. DDM'de Gülten hocayla çalışmayı tercih etmemin en önemli sebebi çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren eksiklerimi bulup bunlara yönelik çalışmalar yaptırmasıydı ve bu sayede eksiklerimi hocamla birlikte daha iyi gördüm ve kapattım.

Özellikle yazı bölümünde çok iyi değildim ancak Gülten Hoca sayesinde şuanda yazılarım çok iyi hale geldi. Diğer okuma ve dinleme bölümlerinde ise anlamadığım ve takıldığım yerleri çok iyi bir şekilde açıklayıp anlamamda çok yardımcı oldu.

Emekleri için değerli Gülten hocama çok teşekkür ederim.

Ece Kezlev

nil fransizca yorum

1.5 ay önce Dünya Dilleri Merkezi Bağdat Caddesi şubesinde ana dili Fransızca olan (native speaker) hocadan özel ders almaya başladım. Bu dile sıfırdan başlayan birisi olarak kısa sürede gösterdiğim gelişmeden çok memnun kaldım.

Hoca son derece içten, samimi ve işinin ehli bir hanımefendi olup uzun yıllar boyunca Türkiye'de yaşamış olmasının etkisiyle Türkçe'ye de Fransızca'ya da oldukça hakim. Ek olarak dersleri o kadar kapsamlı ki, derslerde sadece Fransa'da konuşulan Fransızca'yı öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda Fransızca'nın yoğun olarak konuşulduğu Belçika ve İsviçre gibi ülkelerde kullanılan Fransızca terimlere de yer veriyor.

DDM Bağdat Caddesi şubesindeki deneyimimi bütünsel olarak değerlendirdiğimde, kayıt aşamasında temasa geçmiş olduğum eğitim koordinatörümüz Melike Hanım ihtiyacım olan her zamanda bana son derece nazik ve profesyonel bir şekilde yardımcı oldu.

Nezih ve kurumsal bir ortamda dil öğrenmek isteyen herkese DDM Bağdat Caddesi şubesini tavsiye ederim.

Nil BİLGEN

sahar

I took both GRE and TOEFL classes at DDM in order to prepare for applying to the graduate schools of Engineering in Turkey. Thanks to their help and continuous follow up, I obtained scores much higher than what I needed for both tests, and I received my admission at doctoral level from Yildiz Technical University, faculty of Engineering. I would highly recommend DDM for university entrance preparation at any level.

Name: Sahar Azamparsa
Accepted by: Biomedical Engineering, PhD (Doktora), Yildiz Technical University, winter 2018

Sitemizde yayınlanması için bir yorum veya bir fikriniz mi var? Bunu bize yazın.

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar

Chanel Lüx Moda
Chanel
Chanel Lüx Moda
DIGITÜRK
DIGITÜRK
DIGITÜRK DIGITÜRK
Mc Donald's
Mc Donald's
Mc Donald's Mc Donald's
STFA Grup
STFA Grup
STFA Grup STFA Grup
SETUR
SETUR
SETUR SETUR
Metro Turizm
Metro Turizm
Metro Turizm Metro Turizm
Turkcell
Turkcell
Turkcell Turkcell
Türk Telekom
Türk Telekom
Türk Telekom Türk Telekom
İş Bankası
İş Bankası
İş Bankası İş Bankası
FARPLAS
FARPLAS
FARPLAS FARPLAS
Yapı Kredi Bankası
Yapı Kredi Bankası
Yapı Kredi Bankası Yapı Kredi Bankası
Aromsa
Aromsa
Aromsa Aromsa
Türk Silahlı Kuvvetleri
Mercedes Benz
Mercedes Benz
Mercedes Benz Mercedes Benz
Wärtsilä
Wärtsilä
Wärtsilä Wärtsilä
TEMSA
TEMSA
TEMSA TEMSA
Norma Group
Norma Group
Norma Group Norma Group
SSI Schafer
SSI Schafer
SSI Schafer SSI Schafer
EnerjiSA
EnerjiSA
EnerjiSA EnerjiSA
Still Arser
Still Arser
Still Arser Still Arser
No Internet Connection