Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda DELF'e Hazırlanın.

DELF Kursu Sınav Hazırlık Eğitimi Ders Programı

DELF, Fransa’da üniversite veya yüksek öğrenim, master düzeyinde eğitimini devam ettirmek isteyen öğrencilerin girmesi gereken Fransızca dil sınavıdır. DELF sertifikasının Fransa’nın yanı sıra tüm dünyada geçerliliği kabul edilmiş Fransa Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliklerine göre düzenlenmiş Fransızca dil seviyesini belirtmektedir.

DELF Kursu

DELF Sınavı Hazırlık Kursunun İçeriği

DELF sınavına yönelik eğitimlerimiz gireceğiniz DELF A1, DELF A2, DELF B1, DELF B2 seviyelerine uygun olarak hazırlanmaktadır. DELF özel derslerin içeriği Genel Fransızca, dil bilgisi, gramer tekrarı, kelime bilgisi, okuma,yazma,konuşma ve dinleme etütleri bu eğitimlerin yanısıra sınav tekniği içermektedir.

DELF Kurs Sistemi Hakkında Bilgi

DELF hazırlık eğitimleri birebir özel dersler şeklinde düzenlenmektedir. Eğitimler yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonrasında DELF sınavında hedefiniz olan diploma seviyesine ulaşmanız için özel olarak hazırlanır. Kursun süresi STS sınavı sonrasında belirlenir ve işlenecek toplam ders saati ve eğitim içeriği öğrencimizle paylaşılır.

Eğitimlerin gün ve saatleri öğrencimizin belirleyeceği bir program doğrultusunda hazırlanır ve dersler haftalık olarak revize edilebilir. Dersler minimum 2 saat olarak yapılmaktadır. 1 saat ders süresi 50 dakikadır. Haftalık ders saati öğrencinin Fransızca bilgisi, sınava girmesi gereken seviye ve süreye göre normal veya yoğunlaştırılabilir.