Yabancı Dil, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir

Yabancı Dil Kursları Eğitim Programları

Dünya Dilleri Merkezi Bağdat Caddesi şubesinde verilen yabancı dil eğitimleri ders programları gün ve saatleri hakkında detaylı bilgi alın.

İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ama yoğun temponuz arasında aylarca sürecek rutin bir eğitim istemiyorsunuz ya da, öğrencilik yıllarınızda hazırlık eğitimi aldınız, ingilizce kursuna gittiniz, şu anda anlıyorsunuz ama konuşamıyorsunuz.

Almanca Kursu

Almanca dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve Alman öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Fransızca Kursu

Fransızca dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve Fransız öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

İspanyolca Kursu

İspanyolca eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve İspanyol öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip modern sınıflarda verilmektedir.

İtalyanca Kursu

İtalyanca dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve İtalyan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Rusça Kursu

Rusça dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Rus öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip modern sınıflarda verilmektedir.

Çince Kursu

Çince dil eğitimlerimiz alanında uzman, en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Çinli öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Flemenkçe / Hollandaca

Flemenkçe dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve Hollanda vatandaşı olan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Dünya Dilleri Merkezi olarak 2003 yılından bugüne Türkiye’de yaşayan yabancılar için Türkçe kursları düzenlemekteyiz. Türkçe kurslarımız İstanbul Bağdat Caddesi şubemizde düzenlenmektedir.

Yunanca Kursu

Yunanca dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Yunanlı öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Japonca Kursu

Japonca dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Japon öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Korece Kursu

Korece dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve Kore vatandaşı olan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Bulgarca Kursu

Bulgarca dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Bulgar vatandaşı olan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

İsveççe Kursu

İsveççe dil eğitimlerimiz anadili İsveççe olan en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip İsveç vatandaşı olan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.