Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Çocuklara Özel Yabancı Dil Eğitimi

Çocuklar İçin Yabancı Dil Kursu ve Sınav Hazırlık Eğitimi Ders Programı

Çocuklar için hazırladığımız yabancı dil eğitim programlarımız ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerimizin dört dil yetisi olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerini geliştirecek yöntemleri kullanarak kısa sürede akıcı düzeyde öğrendikleri dili konuşmalarını hedeflemekteyiz.

Öğrencilerimizin dil eğitimlerini alırken aynı zamanda sosyalleşmelerindeki öneminde farkındayız. Hem daha eğlenceli ders yapılabilmesi, hem de edinilen dilin sosyal aktiviteler aracılığı ile geliştirilebilmesi için, derslerimizi drama, müzik, video ve konuşma aktiviteleriyle desteklemekteyiz.

Eğitimlerimiz ilerleyen dönemlerde yerel ve uluslararası geçerliliğe sahip sınavlarda da başarılı olunmasını sağlayacak içerik ve birikime sahiptir.

Eğitimlerde kullanılacak olan tüm ders araç gereçleri Dünya Dilleri Merkezi tarafından öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir.

Çocuklar için yabancı dil eğitimleri için İstanbul Suadiye'de bulunan Bağdat Caddesi şubemizi aramanızı, programlar hakkında daha detaylı bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.