İngilizce, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir

İngilizce Kursu Dil Eğitim Sistemi ve Ders Fiyatları

Öğrenci merkezli yaklaşımımız ve modern yöntemlerle işlenen İngilizce derslerimizle (okuma-anlama, dinleme-anlama, yazılı-anlatım, sözlü anlatım ve konuşma) dört dil yetisinin geliştirilmesini hedeflemekteyiz. İngilizce Kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır. Başlangıç, orta, ileri, Proficiency ve Akademik dil seviyesi İngilizce kursları.

ingilizce kursu

İngilizce Eğitim Programı Hakkında Bilgi?

İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ama yoğun temponuz arasında aylarca sürecek rutin bir eğitim istemiyorsunuz ya da, öğrencilik yıllarınızda hazırlık eğitimi aldınız, ingilizce kursu'na gittiniz, şu anda anlıyorsunuz ama konuşamıyorsunuz.

Bu noktada yaşanan en büyük sorun uzayıp giden kurlar ve sonunda yarıda bırakılan İngilizce kursu eğitimi oluyor. Dünya Dilleri Merkezi işte bu noktadan hareketle sizlere özel bir İngilizce kursu program hazırladı.

İngilizce kursunda dil eğitimlerimiz alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve Yabancı öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

İngilizce kurslarımız toplam 5 kurdan oluşmaktadır. 1 kur 10 Hafta 2,5 ay olup 60 saat sürmektedir. Her bir ders süresi 50 dakikadır. A1 / A2 / B1 / B2 / C1 seviyelerinde her dönem İngilizce eğitim programları açılmaktadır.

İngilizce Kurs Programı Gün ve Saatleri

İNGİLİZCE KURS PROGRAMI GÜN VE SAATLERİ
  Günler Saatler Toplam Saat
Hafta Sonu Sabah
Cumartesi / Pazar 10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat
Hafta Sonu Öğlen
Cumartesi / Pazar 13:00 - 16:00 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam
Pazartesi / Çarşamba 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam Salı / Perşembe 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Sabah
Pazartesi / Çarşamba
10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat

İngilizce Eğitim Düzeyleri Kur Sınavları ve Uluslararası Sertifikalar

Her kur sonunda İngilizce kur bitirme sınavı yapılmaktadır. Bir sonraki kura devam için başarı notunun en az 60 olması gerekmektedir. Dünya Dilleri Merkezi tarafından başarılı olan öğrencilere İngilizce kursunda ulaşılan İngilizce seviyesini belirtir “Sertifika” verilmektedir. Sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.

Katılmış olduğu seviyeyi tamamlayan öğrencilerimiz kur bitiminde uluslararası ve yerel geçerliliğe sahip sınavlara ücret karşılığında girebilir, İngilizce seviyesini belirleyen Sertifika elde edebilirler. İngilizce eğitim seviyeleri ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR), dil yeteneğini tanımlayan uluslararası bir standart eğitim seviyeleri olan A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 şeklindedir.

Başlangıç Seviyesi İngilizce | Beginner
Orta Altı Seviye İngilizce | Pre-İntermediate
Orta İleri Seviye İngilizce | Upper-İntermediate
Proficiency Seviyesi İngilizce | Yeterlik Sınavı
Akademik İngilizce | IELTS, TOEFL ve PTE Akademik