Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda DELE Sınavına Hazırlanın.

DELE Kursu Sınav Hazırlık Dersi Eğitim Programı

DELE Kursu

DELE Sınavı Hazırlık Kursunun İçeriği

DELE sınavına yönelik eğitimlerimiz gireceğiniz DELE A1, DELE A2, DELE B1, DELE B2, DELE C1, DELE C2 seviyelerine uygun olarak hazırlanmaktadır. DELE özel derslerin içeriği Genel İspanyolca, dil bilgisi, gramer tekrarı, kelime bilgisi, okuma,yazma,konuşma ve dinleme etütleri bu eğitimlerin yanısıra sınav tekniği içermektedir. Eğitimler Türk ve İspanyol öğretmenlerimiz tarafından düzenlenmektedir.

DELE Kurs Sistemi Hakkında Bilgi

DELE hazırlık eğitimleri birebir özel dersler şeklinde düzenlenmektedir. Eğitimler yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonrasında DELE sınavında hedefiniz olan diploma seviyesine ulaşmanız için özel olarak hazırlanır. Kursun süresi STS sınavı sonrasında belirlenir ve işlenecek toplam ders saati ve eğitim içeriği öğrencimizle paylaşılır.

Eğitimlerin gün ve saatleri öğrencimizin belirleyeceği bir program doğrultusunda hazırlanır ve dersler haftalık olarak revize edilebilir. Dersler minimum 2 saat olarak yapılmaktadır. 1 saat ders süresi 50 dakikadır. Haftalık ders saati öğrencinin İspanyolca bilgisi, sınava girmesi gereken seviye ve süreye göre normal veya yoğunlaştırılabilir.